Multimodal Taşımacılık

Multimodal Taşımacılık

Multimodal taşımacılık, birden fazla taşıma kabı ve modu kullanılarak yapılan taşımacılık şeklidir. Taşıma işleminin ayrı ayrı süreçler olarak değil, tek bir entegre sistem olarak ele alındığı multimodal taşımacılıkta tek bir sözleşme imzalanır ve bütün aşamalardan tek bir firma sorumludur. Bu nedenle ithalatçı ve ihracatçılar için güvenilir bir firma seçip en ince ayrıntısına kadar düşünülen bir planlama yapmak çok önemlidir.

Biz de deneyimli, taşımacılık yaptığımız ülkeleri çok iyi tanıyan ve alanında uzman bir ekiple sürdürdüğümüz multimodal servimizle müşterilerimize, kara yolu ve deniz yoluna göre oldukça ekonomik alternatifler sunuyoruz. Haftalık çıkış sayısının diğer modlara göre daha fazla olduğu multimodal hizmetimizle olumsuz hava koşullarından, trafik ve sınır kapılarındaki yoğunluktan etkilenmeden yükünüzü sabit transit sürelerine bağlı kalarak alıcısına ulaştırıyoruz. 

Güçlü acente bağlantılarımız, özmal araç ve ekipman altyapımızın verdiği esneklik sayesinde kapıdan kapıya, hasarsız teslim ediyoruz. Taşımacılık yapılan ülkelerin dillerini konuşabilen personelimiz operasyon süresini daha da kısalttığından, hizmet verdiğimiz ihracatçılarımıza müşteri memnuniyeti açısından da avantaj kazandırıyoruz.

Multimodal taşımalarımız hakkında bilgi veya fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ALMARK ile lojistik süreçlerinizi kolaylaştırınhızlandırın

Hemen Tanışalım

Navlun Teklifi

Formu eksiksiz doldurduğunuzda ekiplerimiz en kısa sürede teklifinizi sizinle paylaşacaktır. (Bu formu lütfen sadece teklif almak için kullanın)