Dökme Yük Taşımacılığı

Dökme Yük Taşımacılığı

Tahıllar, un, tuz, şeker, maden cevheri, kömür, kireç taşı gibi duru dökme yükler ile petrol ürünleri, sıvı yağlar, kimyasal maddeler, sıvı gazlar, şarap, bira, süt, meyve suyu ve su gibi sıvı dökme yükler, dökme yük taşımacılığı ile taşınır. Bu tür yüklerin gemilere yüklenip boşaltılması, yapıları gereği diğer yüklerden farklıdır. Yüklenme ve boşaltılma sırasında ara kapıların kullanımına ihtiyaç duyulur. Hava, kara ve demir yoluna göre çok daha ekonomik olan deniz yolu taşımacılığı, dökme yükler için daha çok tercih edilir.

Muhteviyatı nedeniyle ayrı bir uzmanlık gerektiren dökme yük taşımacılığını, uluslararası standartlara titizlikle uyan bir ekiple yürütüyoruz. Taşınan ürünlerinizde kayıp, bozulma ve hasarı önleyerek, yatırım ve üretiminizde olası aksamaların önüne geçiyoruz.

BDT ülkeleri başta olmak üzere dökme yük ihracatçısı ülkelerin dilini konuşan ve yasal mevzuatına hakim ekip arkadaşlarımızla bürokratik süreçlerin uzamasını engelliyor, güvenli ve ekonomik taşımacılığın yanı sıra teslimatı daha da hızlandırabiliyoruz.

Dökme yük taşımalarımız hakkında bilgi veya fiyat teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

ALMARK ile lojistik süreçlerinizi kolaylaştırınhızlandırın

Hemen Tanışalım

Navlun Teklifi

Formu eksiksiz doldurduğunuzda ekiplerimiz en kısa sürede teklifinizi sizinle paylaşacaktır. (Bu formu lütfen sadece teklif almak için kullanın)