Deniz Yolu Taşımacılığı

Deniz Yolu Taşımacılığı

Türkiye ile Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ve Kuzey Afrika ülkeleri arasında verdiğimiz deniz yolu taşımacılığı hizmetini, deneyimli bir ekiple sunuyoruz. Deniz yolu ile dünyanın uluslararası tüm limanlarına da ulaşabiliyoruz.

Kimya-petrokimya, tekstil, gıda ve otomotiv başta olmak üzere birçok sektöre özel FCL (Komple Konteyner Yükleme) ve LCL (Parsiyel Konteyner Yükleme) servisimizle ithalat – ihracat ürünlerinizi zamanında teslim ediyoruz. Güvenli ve maliyet etkin çözümlerle müşterilerimize rekabet avantajı sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, taşıma operasyonunun başından sonuna kadar tüm süreçlerde şeffaflığa ve iletişime büyük önem veriyoruz. Sektörde uzun yıllar tecrübe edinmiş uzman ekibimiz, konteyner dolumu-boşaltımı, yükleme-indirme ve hızlı fiyat verme gibi konularda esnek çözümler üretiyor. Liman başkanlıklarında ve gümrüklerde resmi işlemlerinizi, ithalat-ihracat izinlerinizi eksiksiz ve hızlıca gerçekleştiriyor, vakit kaybetmenizi engelliyoruz.

Deniz yolu taşımalarımız hakkında bilgi veya fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ALMARK ile lojistik süreçlerinizi kolaylaştırınhızlandırın

Hemen Tanışalım

Navlun Teklifi

Formu eksiksiz doldurduğunuzda ekiplerimiz en kısa sürede teklifinizi sizinle paylaşacaktır. (Bu formu lütfen sadece teklif almak için kullanın)