Demir Yolu Taşımacılığı

Demir Yolu Taşımacılığı

Çevreye duyarlı, ekonomik ve uzun mesafe için ideal olan demir yolu taşımacılığında, Avrupa ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri yükleriniz için güvenli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Uluslararası demir yolu taşımalarına, Avrupa Yeşil Mutabakat hedefleri çerçevesinde AB ülkelerinde ve Birlik üyeleriyle yoğun ticareti olan ülkelerde ilgi giderek artıyor.

Uzun dönem sabit fiyat avantajı sağladığımız demir yolu taşımalarımızda, transit ülke geçişlerinde sınır kapılarındaki yoğunluktan etkilenmediğimiz için önceden belirlenen zaman dilimlerinde yükünüzü teslim ediyoruz. Özellikle ağır tonajlı ve hacimli yükler için tercih edilen demir yolu taşımalarımız, ekstrem hava olayları hariç olumsuz iklim koşullarından etkilenmediği için teslimatlarımızda gecikme yaşanmaz.

Gerçekleştirdiğimiz demir yolu taşımalarımız hakkında bilgi veya fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ALMARK ile lojistik süreçlerinizi kolaylaştırınhızlandırın

Hemen Tanışalım

Navlun Teklifi

Formu eksiksiz doldurduğunuzda ekiplerimiz en kısa sürede teklifinizi sizinle paylaşacaktır. (Bu formu lütfen sadece teklif almak için kullanın)