Kara Yolu Taşımacılığı

Komple ve Parsiyel Kara Yolu Taşımacılığı

ALMARK Logistics olarak kara yolu taşımacılığında hızlı ve güvenli bir taşıma süreci sağlıyoruz. Türkiye ile Rusya, Belarus, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT), Ukrayna, Avrupa ve Kuzey Afrika ülkeleri arasında hizmet verebiliyoruz. Profesyonel ve deneyimli sürücülerimiz, yükünüzü hedef noktaya hasarsız ve tam zamanında ulaştırabilmek adına titizlikle görev yapıyor.

Parsiyel ve komple taşımalar yapabildiğimiz bu alanda müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için esnek ve özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Operasyonel verimliliği sağlamak için dijital altyapımızı taşıma süreci boyunca aktif şekilde kullanıyoruz.

Özmal araç ve ekipmanlarımız, farklı tipteki dorselerimiz sayesinde her sektöre ait yükleri sorunsuz şekilde taşıyabiliyoruz. Yüklerinizi koruyarak güvenli bir taşıma deneyimi sunmak için ileri düzey güvenlik önlemleri alıyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin taşıma süreçlerini anlık olarak izlemelerini sağlayan izleme sistemleriyle şeffaflık ve takip edilebilirlik sağlıyoruz.

Kara yolu taşımalarımız hakkında bilgi veya fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ALMARK ile lojistik süreçlerinizi kolaylaştırınhızlandırın

Hemen Tanışalım

Navlun Teklifi

Formu eksiksiz doldurduğunuzda ekiplerimiz en kısa sürede teklifinizi sizinle paylaşacaktır. (Bu formu lütfen sadece teklif almak için kullanın)