Hakkımızda

Dünya değişiyor, lojistiğin önemi her geçen gün daha da artıyor.
Artık lojistik, yükü bir noktadan başka bir noktaya taşımadan çok daha ötesine geçiyor.

ALMARK Logistics olarak lojistiğin gücüne ve önemine inanarak çıktığımız bu yolda, müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürekli gelişme arzumuzla hareket ediyoruz. Müşterilerimiz için lojistik süreçlerinizi daha verimli ve güvenli hale getiriyoruz.

Başta kara yolu ve multimodal taşımacılık olmak üzere hava, deniz, demir yolu, dökme gemi taşımacılığı, gümrüklü ve gümrüksüz depolama gibi alanlarda en iyi hizmeti vermeye odaklanıyoruz.

Sektörün gereksinimlerini iyi bilen, müşterilerimizi hızlı ve doğru şekilde analiz edebilen uzman ekibimiz sayesinde yüksek kalitede lojistik çözümler sunuyoruz.

Sahip olduğumuz özmal araç ve ekipmanlarımızla başta Rusya, Ukrayna, Belarus, CIS ülkeleri, Baltık, İskandinav ülkeleri, Avrupa ülkeleri ile Türkiye arasında ve bu ülkelerin kendi arasında taşımacılık ve depolama hizmetleri sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik özelleştirilmiş lojistik çözümler sunarak zaman ve maliyet avantajı sağlıyoruz.

Markamızın temel değerlerini oluşturan profesyonel hizmet, kalite ve güven ilkelerini tüm çözümlerimize doğrudan yansıtıyoruz. Dijital anlamdaki yenilikleri yakından takip ederek lojistiğin aşamalarını daha kolay hale getiriyoruz. Bunun bir sonucu olarak birçok müşterimizle yıllarca birlikte çalışıyoruz.

Navlun Teklifi

Formu eksiksiz doldurduğunuzda ekiplerimiz en kısa sürede teklifinizi sizinle paylaşacaktır. (Bu formu lütfen sadece teklif almak için kullanın)