Hava Yolu Taşımacılığı

Hava Yolu Taşımacılığı

Yaygın acente ağı ve güçlü altyapımızla başta Avrupa, BDT ve Orta Doğu coğrafyası olmak üzere müşterilerimizin uluslararası hava kargo yüklerini dünyanın tüm havalimanlarına taşıyabiliyoruz. Kimya-petrokimya, tekstil, gıda ve otomotiv gibi birçok sektöre hizmet verdiğimiz hava yolu taşımacılığında, hızla teslim edilmesi gereken değerli yüklerinizi özenle taşıyoruz.

Depolama ve yasal prosedürler dâhil tüm operasyon süreçlerini, deneyimli ve alanında uzman bir ekiple yürütüyoruz. Hava kargo hizmetimizde, hızlı, güvenli ve maliyet etkin çözümler geliştiriyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Entegre lojistik çözümlerimizin bütün aşamalarında şeffaflığa büyük önem veriyor, müşterilerimizle iletişimimizi kesintisiz sürdürüyoruz.

Uluslararası standartları eksiksiz uyguladığımız hava yolu operasyonlarımız kapsamında küçük boyutlu kargo taşımacılığının yanı sıra komple uçak kiralama hizmeti de veriyoruz.

Dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiğimiz hava yolu taşımalarımız hakkında bilgi veya fiyat teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

ALMARK ile lojistik süreçlerinizi kolaylaştırınhızlandırın

Hemen Tanışalım

Navlun Teklifi

Formu eksiksiz doldurduğunuzda ekiplerimiz en kısa sürede teklifinizi sizinle paylaşacaktır. (Bu formu lütfen sadece teklif almak için kullanın)